سهند هواساز

دستگاه ایرواشر

هواساز ایرواشر وسیله ای گرمایشی و سرمایشی (چهار فصلی) با توانایی فیلتر نمودن و پاکسازی هوا از آلودگی ها و نیز افزایش دهنده رطوبت هوا است که برای تهویه سوله ها و ساختمان ها کاربرد دارد. قطعات ایرواشر شامل فن و موتور الکتریکی متصل به آن ، کویل آبگرم متصل به بویلر موتورخانه یا پکیج گازسوز ، فیلترها ، بدنه و شاسی ، سیستم خنک کاری تبخیری (شامل افشانک های تزریق آب و پمپ) ، حسگرها ، کنترلر و … است.

اجزای ایرواشر:

  • فن
  • کویل
  • رطوبت زن
  • الکتروموتور

ایرواشر برای استفاده در چه اماکنی مناسب تر است؟

این دستگاه بهتر است برای اماکنی استفاده شود که فضای آن یک تکه است. یعنی فضای مورد نظر به پارت های مختلف تقسیم بندی نشده باشد. مثل سوله ها و سالن های یک تکه. چونکه این دستگاه با کانال هوای گرم و سرد را به فضاهای مختلف ارسال می کند و همزمان همه جا با هم تهویه می شود و اگر در موردی که از چند فضا تشکیل شده استفاده شود، کاربر مربوط به هر بخش نمی تواند کنترل مستقلی بر سیستم تهویه قسمت خود داشته باشد.

مزیت های ایرواشر:

برجسته ترین مزیت آن قیمت پایین آن در مقایسه با دیگر سیستم های تهویه مثل چیلر، روفتاپ پکیج، داکت اسپلیت و غیره است. علت آن هم این است که سیستم سرمایش آن ساده بوده و مثل این دستگاه هایی که ذکر کردیم دارای کمپرسور نیست.

دستگاه ایرواشر تا چند درجه می تواند دمای هوا را کاهش دهد؟

جواب این سوال به درجه حرارت مرطوب شهر محل استقرار دستگاه بستگی دارد. هر چه دمای مرطوب هوا  کمتر باشد، ایرواشر تا دماهای پایین تری می تواند هوا را خنک کند. بنابرین قبل از تصمیم گیری برای انتخاب یک سیستم سرمایش تبخیری مثل ایرواشر حتما با کارشناسان سهند هواساز در ارتباط باشید.

نحوه انتخاب هواساز ایرواشر مناسب:

از آنجایی که هواساز ایرواشر در ظرفیت های مختلف با توجه به شرایط محیطی مانند فشار و دبی هوا، افت فشار داخل کانال ها و دیگر المان های موثر بر میزان هوای خروجی انجام می پذیرد، لذا باید از محل بازدید صورت گرفته، پس از برآورد و محاسبه ظرفیت مورد نیاز توسط مهندسین سهند هواساز دستگاه طراحی و به مرحله تولید و ساخت می شود.

نحوه نصب دستگاه هواساز ایرواشر:

ابتدا باید جایگاه مناسب دستگاه مشخص شده و کانال کشی های لازم انجام گیرد، سپس اتصالات دستگاه به موتورخانه انجام و دستگاه راه اندازی می گردد . کارشناسان نصب سهند هواساز شما را از مراحل اولیه تا مرحله راه اندازی کاملا راهنمایی می نمایند.

قیمت هواساز ایرواشر:

تمام متریال به کار رفته در هواساز ایرواشر تابع قیمت دلار و نوسانات بازار می باشد، که قیمت دقیق دستگاه پس از محاسبه به­روز متریال اعلام می گردد. لذا جهت کسب قیمت های دقیق می توان با مجموعه تماس گرفت.

خرید هواساز ایرواشر:

گروه صنعتی سهند هواساز، متخصص در طراحی و عرضه مناسب ترین سیستم های برودتی و تهویه مطبوع، مطابق با نیاز واقعی مشتری و امکانات مالی کارفرمایان محترم، آماده ارائه انواع دستگاه های سرمایشی ،گرمایشی و تهویه هوا در ظرفیت های مختلف می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز دریافت مشخصات فنی کامل و استعلام قیمت، با کارشناسان سهند هواساز تماس حاصل فرمائید.
واحد فروش و امور مشتریان:
56543512 _ 56545923 _ 56545904(021)
مدیریت (فاتحی): 09122586618

لازم به ذکر است فروش تمامی محصولات این مجموعه در سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود.

سبد خرید