هیتر تابشی 

یکی از جدیدترین روشها برای گرمایش در حجم وسیع، استفاده از هیترهای تابشی در پشت بام ها می باشد. این نوع بخاری ها انرژی لازم برای احترق مشعل را از نورخورشید دریافت می کنند.

 در این نوع از دستگاه های بخاری صنعتی از سلول های فتوولتائیک یا یک کلکتور خورشیدی و یک سیستم انتقال جمعی حرارتی برای ایجاد و انتقال گرما استفاده می شود.
در فرآیند ایجاد حرارت توسط  کوره های هوای گرم صنعتی ، انرژی نهان سوخت های مذکور با سوختن در دستگاه آزاد شده و به گرما تبدیل می شود. 

این گرما توسط فن هایی با حجم هوادهی بسیار بالا راهی منطقه موردنظر می شود. در این فرآیند به دلیل تبدیل نوعی از انرژی به نوع دیگر می توانیم نوعی از انتقال حرارت در محل کاربری را شاهد باشیم.

انواع هیتر تابشی

هیترهای تابشی هم مانند نور خورشید، حرارت را از احتراق به امواج الکترومغناطیس تبدیل و در محیط منتشر می کنند. این دستگاه های برقی یا گازی با میزان مصرف انرژی مقرون به صرفه، امواج انرژی تولید شده را که با احتراق از بین نرفته، به فضای اطراف منتشر می کند و باعث تامین گرمای مطلوب محیط باز در زمستان می‌گردد. حال که با مفهوم کلی هیتر های تابشی آشنا شدیم، در ادامه به معرفی انواع هیتر تابشی میپردازیم، با ما همراه باشید.

انواع هیتر های تابشی از نظر نوع انرژی
  • هیتر های گازی تابشی با شعله در لوله
  • هیتر های تابشی برقی
  • هیتر های تابشی گازی با شعله قابل مشاهده
  • هیتر های لوله ای برقی
  • هیتر های لامپی مخصوص حمام
انواع هیتر های تابشی از نظر نوع عملکرد

1.  هیتر تابشی دیواری: این هیترها عمدتا در اماکن تجاری کاربرد دارد، از دلایل عمده انتخاب این هیترها می‌توان به کم جا بودن، ایجاد گرمای متعادل و ایمنی قابل قبول آن اشاره کرد.

2. هیتر های تابشی سقفی: مدل این هیترها به گونه ای است که اشعه های گرمایشی آن از سقف به سمت پایین است.

3. هیتر تابشی ایستاده مستقل: این هیتر قابل حمل و کوچکتر از مدل دیواری است و می توان آن را به راحتی جابجا کرد. میزان گرمایشی این هیترها برای فضاهای کوچک است.

لازم به ذکر است ارائه نمایندگی و فروش تمامی محصولات این مجموعه در سراسر کشور امکان پذیراست.

کاتالوگ UT هیتر تابشی مدل
کاتالوگ ST هیتر تابشی مدل


برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید تماس حاصل نمایید:
واحد فروش و امور مشتریان:
56543512 _ 56545923 _ 56545904(021)
مدیریت (فاتحی): 09122586618 

سبد خرید