کوره هوای گرم چیست ؟

کوره هوای گرم یا هیتر صنعتی نوعی بخاری بزرگ می باشد که بازده حرارتی بالایی دارد و قادر است در مدت زمان بسیار کم کل فضا را گرم کند و حجم بالایی از حرارت را بدون فوت وقت تولید کند

در واقع هیتر صنعتی یکی از بهترین تجهیزات گرمایشی می باشد که  بازده تولید حرارت در آن ها بسیار بالا می باشد. از هیتر صنعتی برای تامین گرمایش گلخانه ها، مرغداری ها، سالن های تولید و فضاهای صنعتی و عمومی استفاده می گردد.

برای دانلود کاتالوگ هیتر صنعتی کلیک کنید

طبقه بندی بر اساس نحوه انتقال حرارت :

بر اساس نحوه انتقال حرارت به دو دسته کانالی و بدون کانال ( غیرمستقیم و مستقیم) تقسیم می گردند در ادامه این موارد را نیز برای شما مفصلا معرفی خواهیم کرد. تا در زمان خرید بتوانید متناسب با نیاز و شرایط موجود بهترین تصمیم را بگیرید.

 مستقیم :

 به هیتر صنعتی ای گفته می شود که هوای گرم بدون هیچ واسطه ای مستقیم به فضای مورد نظر از طریق فن اکسیال هدایت می شود، منظور از واسطه کانال می باشد. عدم نصب کانال در کورهای مستقیم هوای گرم یا هیترهای فن دار به دلیل نوع فن آن می باشد که قابلیت نصب کانال را به  دلیل عدم تحمل فشار استاتیکی ندارند و همچین  ظرفیت حرارتی دستگاه از قابلیت کمتری برخوردار هست،هیتر های گازی یا گازوئیلی جز این دسته می باشند . 

غیر مستقیم :

  انتقال حرارت در کوره های غیرمستقیم (کانالی) توسط سیستم کانال کشی صوررت می پذیرد. منظور از واسطه همان کانالی می باشد که از طریق آن هوای گرم وارد فضای مورد نظر می شود که به آن کوره هوای گرم کانالی نیز گفته می شود و فرق آن با کوره های نوع مستقیم در دو چیز است؛ یک قابلیت نصب کانال و  دیگری ظرفیت بالای دستگاه می باشد.

قیمت هیتر صنعتی:

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد هیتر صنعتی کلیک کنید

موارد زیادی بر قیمت تاثیر دارند که مهمترین پارامترهای تعیین کننده قیمت هیتر کابینتی صنعتی عبارتند از :
•    اندازه و توان گرمایشی آن
•    نوع کاربری دستگاه، ازجمله کوره هوای گرم گلخانه ، هیتر مرغداری و…
•    نوع سیستم دمنده هوای گرم کوره و تعداد فن آن (فن آکسیال یا فن حلزونی)
•    کیفیت محصول تولید شده و برند دستگاه
•    جنس و کیفیت مواد مصرفی در ساخت بدنه کوره و….

هیتر صنعتی قیمت های مختلفی دارد. اما برای اینکه بطور کلی بدانید برای خرید چه مبلغی را باید در نظر بگیرید برای استعلام قیمت کوره هوای گرم صنعتی می توانید با مشاوران واحد فروش شرکت سهند هواساز تماس بگیرید. 
لازم به ذکر است ارائه نمایندگی و فروش تمامی محصولات این مجموعه در سراسر کشور امکان پذیراست.

واحد فروش و امور مشتریان:
56543512 _ 56545923 _ 56545904(021)
مدیریت (فاتحی): 09122586618

سبد خرید