کولر صنعتی 

کولر صنعتی از نظر نحوه کارکرد بسیار شبیه کولر آبی خانگی می باشد ولی از نظر ابعاد و میزان هوادهی بسیار بزرگتر از کولرهای خانگی هستند.کولر آبی صنعتی، خنک کننده قدرتمندی است که در اندازه های بزرگ و متوسط برای محیط های صنعتی و اداری تولید می شود. این کولر در فضاهای باز و نیمه باز نصب می شود و برای خنک کنندگی از سیکل سرمایش تبخیری استفاده می کند و هوای محیط خود را با استفاده از این روش خنک، مرطوب و تمیز می کند.

انواع کولر صنعتی بر اساس پروانه

کولر صنعتی یا کولر کویری هم مانند فن صنعتی در دو نوع آکسیال و سانتریفیوژ تولید می شود. ابعاد کولر های تبخیری آکسیال معمولا کوچکتر از کولر های سانتریفیوژ است. کولر های آکسیال عموما جزء کولر های قابل حمل محسوب می شوند.

کولر فن سانتریفیوژ

کولر صنعتی سانتریفیوژ یک دستگاه خنک کننده صنعتی است که برای خنک کردن فضاهای بزرگ و صنعتی طراحی شده است. پروانه به کار رفته در این کولر کویری در دو نوع فوروارد و بکوارد است. با توجه به اندازه و توان این کولر ها، کاربرد آنها در محیط های صنعتی بزرگ مانند سوله ها بیشتر به چشم می آید، چرا که قدرت هوادهی و توان بالایی در انتقال هوای تازه و خنک به محیط دارند. همچنین باید توجه داشته باشید که کولر تبخیری سانتریفیوژ برای نصب و راه اندازی، احتیاج به کانال کشی اصولی دارد.

کولر سانتریفیوژ برای خنک کردن فضاهای بزرگ مانند کارخانه‌ها، انبارها، سالن‌های ورزشی، مراکز خرید و… استفاده می‌شود. این دستگاه دارای مصرف برق بالایی است و برای استفاده بهینه از آن، باید محل نصب، اندازه و نوع کولر سانتریفیوژ با توجه به نیاز فضا در نظر گرفته شود.

 

کولر فن آکسیال

کولر صنعتی آکسیال یک دستگاه خنک کننده است که برای استفاده در فضاهای بزرگ و صنعتی طراحی شده است. این دستگاه با استفاده از پره‌های بزرگ و آکسیال، هوای گرم را از محیط جمع آوری کرده و با تولید جریان هوای خنک، به محیط بازگردانده می‌کند.

کولر آکسیال معمولاً برای خنک کردن فضاهای بزرگ مانند کارخانه‌ها، انبارها، سالن‌های ورزشی، مراکز خرید و… استفاده می‌شود. این دستگاه دارای مصرف برق بالایی است و برای استفاده بهینه از آن، باید محل نصب، اندازه و نوع کولر آکسیال با توجه به نیاز فضا در نظر گرفته شود.

برای انتخاب بهترین کولر آکسیال، بهتر است با توجه به مساحت و ابعاد فضا، میزان گرمای تولیدی در داخل فضا، تعداد افراد حاضر در فضا و میزان فعالیت‌هایی که در فضا انجام می‌شود، به کارشناسان مجرب مشاوره بگیرید.


برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید با کارشناسان سهند هواساز تماس حاصل نمایید:
واحد فروش و امور مشتریان:
56543512 _ 56545923 _ 56545904(021)
مدیریت (فاتحی): 09122586618

سبد خرید